Google+
Klub Sportowy AGROS Zamość
Brąz drużyny łuczniczek Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 sierpnia 2016 07:22

Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie - 5-7.08.2016


Brąz zdobyła drużyna w składzie: Kamila Biczak, Dominika Domańska, Iza Brewczyńska, Kinga Pyziak.

Trenerem zawodniczek jest Leszek Stempel.

 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w LA 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 11:48

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w LA - Wrocław 2016

Srebrny medal Michała Wiatra w chodzie i brąz Jakuba Lewoszewskiego w rzucie dyskiem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce - Wrocław 2016.


(fot. Tomasz Kasjaniuk, pzla.pl)

 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w łucznictwie Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 sierpnia 2016 13:33

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie - 29-31.07.2016 Dobrcz

Andrzej Neścior zdobył złoty medal na odległość 60m oraz brązowy w Indywidualnej Rundzie Olimpijskiej WA.
Brąz wywalczyła także drużyna w składzie Karol Szeliga, Andrzej Neścior i Mateusz Łysiak.
KS Agros zajął VI miejsce w klasyfikacji klubowej OOM.

Tydzień wcześniej (18-23.07.2016) Andrzej Neścior zajął VII miejsce w mikście z Magdaleną Kocaj z Resovii Rzeszów w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Bukareszcie.


 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 lipca 2016 09:04

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym

17-18.08.2016


Komunikat organizacyjny

 
Medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w LA Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 sierpnia 2016 10:48

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce - 30-31.07.2016 Jelenia Góra


Pierwszego dnia mistrzostw w biegu na 100 m złoty medal zdobył Dominik Kopeć a srebrny Hubert Kalandyk. 
Srebrny medal Magdaleny Wronki w biegu na 100 m kobiet.

Drugiego dnia:
Złoty medal Huberta Kalandyka i srebrny Dominika Kopcia na 200m.
Złoty medal sztafety 4x100m w składzie Dawid Muzyczuk, Hubert Kalandyk, Michał Jakóbczyk, Dominik Kopeć.
Brąz Magdaleny Wronki na 200m.
VI miejsce Joanny Szmit w biegu na 5000m.
IV miejsce sztafety 4x400m w składzie Dawid Muzyczuk, Patryk Bryliński, Michał Sobolewski, Oktawian Kawka.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 42

Kalendarz Imprez

styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Główny Sponsor

  • Główny Sponsor
  • Główny Sponsor

Klub wspierają...

  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...

Województwo Lubelskie


stat4u
Joomla extensions by Siteground Hosting