Google+
Aktualności
Brązowe medale łuczników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 sierpnia 2017 11:40

Brązowe medale łuczników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - 28-30.07.2017 Warszawa

Brązowy medal wywalczył indywidualnie Andrzej Neścior oraz drużyna w składzie Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Jakub Momot i Piotr Momot.
Piąte miejsce zajął mikst Julia Oberda i Andrzej Neścior.
Agros w klasyfikacji klubowej zajął VIII miejsce.

 
Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:41

Medale Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce 2017 - 21-23.07.2017 Białystok

Srebrny medal wywalczyła sztafeta 4x100m w składzie Marcin Talacha, Hubert Kalandyk, Cezary Mirosław, Dominik Kopeć.
Srebrny medal zdobył Paweł Fajdek w rzucie młotem.
Brązowy medal Dominika Kopcia w biegu na 100m.
VI miejsce Aleksandry Śmiech w rzucie młotem.

Dominik Kopeć (pierwszy z lewej) po finale 100m.


Więcej…
 
Mistrzostwa Europy U23 Bydgoszcz 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:00


Cezary Mirosław (drugi z lewej) ze srebrnym medalem Mistrzostw Europy U23 w sztafecie 4x400.

Więcej…
 
Mistrzostwa Polski U20 w lekkiej atletyce Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:53

Mistrzostwa Polski U20 w Lekkiej Atletyce - 7-9.07.2017 Toruń


Brązowy medal zdobył Michał Wiater w chodzie na 10000m.
6 miejsce sztafety 4x400m w składzie: Natalia Włodarczyk, Katarzyna Mróz, Justyna Petryk, Marta Malinowska.   
5 miejsce Emilii Sołoduchy w rzucie młotem z wynikiem 52,68m.


 
Medale Mistrzostw Polski U23 w LA 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:11

W dniach 1-2.07.2017 odbyły się 34. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w Lekkiej Atletyce. W klasyfikacji medalowej nasz klub uplasował się na 6. miejscu (181 punktów) z dorobkiem 3 złotych medali i 1 brązu!

Bieg na 100m Mężczyzn
1. miejsce Dominik Kopeć
4. miejsce Marcin Talacha

Bieg na 100m Kobiet
3. miejsce Magdalena Wronka

Bieg na 200m Mężczyzn
1. miejsce Dominik Kopeć
4. miejsce Cezary Mirosław
8. miejsce Marcin Talacha

Bieg na 200m Kobiet
5. miejsce Magdalena Wronka

Bieg na 400m Mężczyzn
5. miejsce Cezary Mirosław

Sztafeta 4x100m Mężczyzn
1. miejsce Dawid Muzyczuk Cezary Mirosław Marcin Talacha Dominik Kopeć

Młot Kobiet
5. miejsce Aleksandra Śmiech

Młot Mężczyzn
10. miejsce Damian Tuz 

Kula Mężczyzn
8. miejsce Bartłomiej Kawka

Dysk Mężczyzn
10. miejsce Bartłomiej Kawka

Zdjęcie użytkownika Ks Agros Zamość.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 29

Kalendarz Imprez

lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Główny Sponsor

  • Główny Sponsor
  • Główny Sponsor

Klub wspierają...

  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...

Województwo Lubelskie


stat4u