Google+
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA ZAMOŚĆ I POWIATU ZAMOJSKIEGO LZS Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 13 kwietnia 2018 13:45


OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA ZAMOŚĆ I POWIATU ZAMOJSKIEGO LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMANZJÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Zamość, 13 kwietnia 2018 r.


WYNIKI

300 m  dziewczęta  (roczniki 2008-2010)

1.Bohacz Julia, 2008 r., SP Sitno

2.Chodak Katarzyna, 2009 r., SP Miączyn

3.Bernard Weronika, 2008 r., SP Grabowiec

300 m chłopcy (roczniki 2008-2010)

1.Kołdej Jakub, 2008 r., SP Miączyn

2.Gazda Patryk, 2008 r., SP Miączyn

3.Panas Paweł, 2008 r., SP Grabowiec

600 m dziewczęta  (rocznik 2007)

1.Antoszek Aleksandra, SP Wierzba

2.Chudoba Julia, SP Grabowiec

3. Kucner Wiktoria, SP Szewnia Góra


600 m chłopcy  (rocznik 2007)

1.Częścik Przemek, SP Szewnia Góra

2.Świszcz Maciej, SP Sitaniec

3.Jabłoński Tomasz,  SP Grabowiec


 600 m dziewczęta  (rocznik 2005-2006)

1.Surma Wiktoria, 2006 r., SP Grabowiec

2.Torbińska Sandra, 2005 r., SP Wierzba

3.Kłoczek Gabriela, SP Wierzba  


600 m chłopcy  (rocznik 2005-2006)

1.Szala Maciej, 2005 r., SP Jarosławiec

2.Chudoba Mateusz, 2006 r., SP Grabowiec

3.Welcz Jan,  SP Sitaniec


600 m dziewczęta  (rocznik 2004)

1.Sztafij Natalia, SP Sitno

2.Basaj Oliwia, SP Jarosławiec

3.Adamczuk Roksana, Grabowiec


600 m chłopcy  (rocznik 2004)

1.Ćwikliński Adrian, SP Jarosławiec

2.Goch Sebastian, SP Wierzba

3.Sołdaczuk Piotr,  SP 7 Zamość

800 m dziewczęta  (rocznik 2002-2003)

1.Miedziak Natalia, Gim Nr 1 Zamość

2.Naklicka Aleksandra, Gim Sitno

3.Wierzańska Ola, Gim NR 1 Zamość


1600 m chłopcy  (rocznik 2002-2003)

1.Jankowski Krystian, Gim Sitno

2.Ulanowski Dawid, Gim 1 Zamość

3.Szewczuk Adrian,  Gim 1 Zamość


Klasyfikacja szkół podstawowych i gimnazjów wg punktacji końcowej

Szkoły podstawowe                                                            Gimnazja

1.       SP Wierzba                                                                                      1. Gim nr 1 Zamość

2.       SP Grabowiec                                                                                  2. Gim Grabowiec

3.       SP Jarosławiec                                                                                3. Gim Sitno

4.       SP Sitno                                                                                         4. Gim Stary Zamość

5.       SP Szewnia

6.       SP Miączyn

7.       SP Sitaniec

8.       SP 7 Zamość

9.       SP Majdan Wielki

 

Kalendarz Imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Główny Sponsor

  • Główny Sponsor
  • Główny Sponsor

Województwo Lubelskie


Klub wspierają...

  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
stat4u