Google+
Aktualności
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach - styl klasyczny 2010 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 marca 2010 10:24

W dniu 13.03.2010 roku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

juniorów w zapasach - styl klasyczny na hali sportowej OSiR w Zamościu.

154 zawodników z siedmiu krajów walczyło w Zamościu w międzynarodowych

mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Oprócz Polaków

w zawodach uczestniczyli reprezentanci Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Słowacji i Ukrainy.

 

Medaliści:

kat. 50 kg
1. Oleksij Veasylets (Ukraina)     3:1
2. Krzysztof Gajek (Cement-Gryf Chełm)
3. Patryk Rudzki (Śląsk Wrocław)
. Jamal Adamau (Białoruś)

kat. 55 kg
1. Dawid Erstic (Unia Racibórz)  3:0
2. Andriej Kalawicki (Białoruś)
3. Michał Tracz (Śląsk Wrocław)
. Ekstrom Anders (Dania)

...

7. Kostrubiec Michał (Agros Zamość)

kat. 60 kg
1. Edgar Melkunow (Cartusia Kartuzy)  3:0
2. Władysław Sniażycki (Białoruś)
3. L. Temirow (Ukraina)
. Fredrik Bierrehuus (Dania)

kat. 66 kg
1. Alan Dżakew (Ukraina) 3:0
2. Marcin Hader (Zagłębie Wałbrzych)
3. Jarosław Kardasz (Białoruś)
. Sergiej Timoczew Białoruś)

kat. 74 kg
1. Mateusz Wolny (Unia Racibórz)  3:0
2. Łukasz Charzewski (Cement-Gryf Chełm)
3. A Belyh (Ukraina)
. Dmitry Klementsau (Białoruś)

kat. 84 kg
1. Zhan Beleniuk (Unia Racibórz) 3:0
2. Maksym Stogruszko Ukraina)
3. Tadeusz Michalik (Agros Żary)
. Artur Malkonian (Ukraina)

kat. 96 kg
1. Serhiej Staradub (Białoruś)  5:0
2. Mikolaj Danilau (Białoruś)
3. Kamil Tarnawski (AKS Piotrków Trybunalski)
. Siergiej Łapin ((Białoruś)

kat. 120 kg
1. Igor Didyk (Ukraina)  3:0
2. Iwan Iwanou (Białoruś)
3. Michał Orzechowski (Olimpijczyk Radom)
. Mykola Salomacha (Ukraina)

...

9. Hałasa Damian (Agros Zamość)

 

Miejsce Klub
1 UKRAINE (UKR)
2 BELARUS (BLR)
3 BELARUS (Grodno)
4 DENMARK(DEN)
5 UKRAINE (Kiev)
6 UNIA (Racibórz)
7 CEMENT- GRYF (Chełm)
8 ŚLĄSK (Wrocław)
9 LITHUANIA (LTU)
10 OLIMPIJCZYK (Radom)
11 CARTUSIA (Kartuzy)
12 AKS (Piotrków Trybunalski)
13 ZAGŁĘBIE (Wałbrzych)
14 AGROS (Żary)
15 SLOVAKIA (SVK)
16 GRANICA (Gdańsk)
17 SOKÓŁ (Lubawa)
18 LEGIA (Warszawa)
19 ORLĘTA (Trzciel)
20 WISŁOKA (Dębica)
21 POGOŃ (Ruda Śląska)
22 PTC (Pabianice)
23 AGROS (Zamość)
24 JLKS OLIMP (Janów Lubelski)
25 WARMIA (Lidzbark Warmiński)
26 AZS-AWF (Warszawa)
27 ORLIK (Wierzica)
28 CZECH REPUBLIC (CZE)
29 RTZ (Radom)
30 GKS (Bełchatów)
31 ZKS (Miastko)
32 PODLASIE (Białystok)
 
XXVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie - Zamość 2010 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 marca 2010 14:23

W dniach od 6-7.03.2010 roku odbyły się XXVIII Halowe Mistrzostwa Polski

Senioróww Łucznictwie na hali sportowej OSiR w Zamościu. W zawodach

startowało 200 zawodników z 40 klubów sportowych. Zawodnicy rywalizowali

w kategoriach łuków klasycznych oraz łuków bloczkowych.

 

Zespół KS  Agrosu zajął w klasyfikacji ogólnej mężczyzn 5 miejsce, najwyżej

indywidualnie Marcin Kłoda uplasował się na 15 miejcu.

 

Zdaniem władz Związku Łuczniczego organizacja zawodów odbyła się na

wysokim poziomie.

Najwyżej klasyfikowani zawodnicy:

Wyniki mistrzostw

 

mężczyźni - łuki bloczkowe
poz Nazwisko imię Klub
1 Świgoń Włodzimierz KS Leśnik Poznań
2 Gołygowski Marcin AZS KS SURMA POSiR Poznań
3 Zieliński Michał KS Leśnik Poznań
4 Szemiot Marcin UKS Talent Wrocław
kobiety - łuki klasyczne
poz Nazwisko imię Klub
1 Kamińska Joanna MLKS Czarna Strzała Bytom
2 Tyll Ewa KS Społem Łódź
3 Marcinkiewicz Iwona KS Drukarz Warszawa
4 Skłodowska Anna KS Stella Kielce
kobiety - łuki bloczkowe
poz Nazwisko imię Klub
1 Stanieczek Anna LUKS Orlik Goleszów
2 Szałańska Katarzyna OSŁ Strzelec Legnica
3 Cymkiewicz Joanna RKS Marymont Warszawa
4 Leśniak Renata MGOKiS Dobczyce
mężczyźni - łuki klasyczne
poz Nazwisko imię Klub
1 Dobrowolski Rafał KS Stella Kielce
2 Proć Jacek OSŁ Strzelec Legnica
3 Jaworski Maciej MLKS Czarna Strzała Bytom
4 Baś Adam KS Społem Łódź
mixty - luki klasyczne
Poz. klub/miejscowość
1 MLKS Czarna Strzała Bytom
2 KS Stella Kielce
3 LKS Łucznik Żywiec II
4 KS ROKIS Radzymin II
mixty - łuki bloczkowe
Poz. klub/miejscowość
1 RKS Marymont Warszawa I
2 RKS Marymont Warszawa II
3 OSŁ Strzelec Legnica I
4 OSŁ Strzelec Legnica II
zespoły - kobiety - łuki klasyczne
Poz. klub/miejscowość
1 MLKS Czarna Strzała Bytom I
2 LKS Łucznik Żywiec I
3 LKS Kmita Zabierzów
4 KS Społem Łódź
zespoły -mężczyźni - łuki klasyczne
Poz. klub/miejscowość
1 KS Stella Kielce
2 KS ROKIS Radzymin
3 LKS Łucznik Żywiec I
4 KS Obuwnik Prudnik
zespoły - mężczyźni - łuki bloczkowe
poz klub/miejscowość
1 LKS Łucznik Żywiec
2 RKS Marymont Warszawa
3 UKS Piątka Zgierz
4 KS Leśnik Poznań
zespoły - kobiety - łuki bloczkowe
poz klub/miejscowość
1 MGOKiS Dobczyce
2 RKS Marymont Warszawa
3 LKS Łucznik Żywiec
 
NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY ZAWODNIKÓW KS „AGROS” ZAMOŚĆ 2009 rok Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 marca 2010 14:02

Klub Sportowy „AGROS” w Zamościu przedstawia informację na temat startów naszych zawodników w 2009 r. Nadmieniamy, że okres ten obfitował w wiele zdarzeń sportowych zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. 

Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w lekkiej atletyce srebrne medale zdobyli: Małgorzata Kołdej w biegu na 60m, Konrad Partyka w pchnięciu kulą i Tomasz Wiater w chodzie.

W Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie rozegranych w Zamościu w kategorii juniorów I miejsce zajął Mateusz Kossowski, a zespół w składzie Mateusz Kossowski, Rafał Makowski, Piotr Pokryszka i Waldemar Mozoła zajęli II miejsce. Zespół młodzieżowców startujący w składzie: Patryk Kołtun, Marcin Kłoda, Jakub Gucz i Michał Gucz także zdobyli II miejsce.

Więcej…
 
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych - Spała Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 stycznia 2010 14:14

W dniach 22-24.01.2010 r. odbyły się w Spale Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce. Klub Sportowy „Agros” Zamość reprezentowała 3 osobowa grupa juniorów i 3 juniorów młodszych. Nasi zawodnicy zdobyli 2 medale.

Srebrny medal w biegu na 800m w kategorii juniora zdobył Zbigniew Woś. IV miejsce w tej kategorii w biegu na 1500 m zajął Mateusz Stefaniec. Obaj są zawodnikami trenera Roberta Puźniaka. W grupie juniorów młodszych brązowy medal zdobył w skoku w dal Szymon Rajtak którego opiekunem jest trener Andrzej Gdański.

W Mistrzostwach Polski debiutowało 2 młodych zawodników: Bartłomiej Grzyb, którego na co dzień trenuje jego ojciec Wiesław Grzyb z wynikiem 190 cm w skoku wzwyż zajął VI miejsce a Michał Wójtowicz podopieczny Wacława Koszela zajął VII miejsce w biegu na 2000 m.

 
Zawodnicy KS "AGROS" w Kadrach Narodowych Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 stycznia 2010 09:25

Zawodnicy KS "AGROS" Zamość powołani do Kadr Narodowych:

Lekka atletyka

  • Kostruba Izabela – Kadra Seniorów – trener Krychowski Andrzej – 400m
  • Fajdek Paweł – Kadra Młodzieżowa U23 – trener Kumor Jolanta – młot
  • Jaros Andrzej – Kadra Młodzieżowa U23 – trener Jaros Marek – 400m
  • Kołdej Małgorzata – Kadra Młodzieżowa U23 – trener Murat Sławomir – 100m
  • Tomasz Wiater – Kadra Młodzieżowa U23 – trener Swatowski Wojciech – 10km
  • Tyrkacz Aleksandra – Kadra Juniorów – trener Zając Janusz – 100ppł

Zapasy

  • Kiecana Patrycja – Kadra Narodowa Juniorek – trener Daniłowicz Bogusław – zapasy kobiet
  • Łoś Mariusz – Kadra Narodowa Seniorów – trener Daniłowicz Bogusław – zapasy styl klasyczny

Łucznictwo

  • Kłoda Katarzyna – Kadra Narodowa Juniorek Młodszych – trener Leszek Stempel
  • Rękas Iwona – Kadra Narodowa Juniorek Młodszych – trener Leszek Stempel
  • Makowski Rafał – Kadra Narodowa Juniorów – trener Jan Stempel
  • Bernat Oskar – Kadra Narodowa Juniorów Młodszych – trener Leszek Stempel
  • Grela Adrian – Kadra Narodowa Juniorów Młodszych – trener Leszek Stempel
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 27 z 27

Kalendarz Imprez

styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Główny Sponsor

  • Główny Sponsor
  • Główny Sponsor

Klub wspierają...

  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...
  • Klub wspierają też...

Województwo Lubelskie


stat4u